Virtualus turas Bažnytinio paveldo muziejuje

Virtualus 3d turas Bažnytinio paveldo muziejuje

Virtualus turas Bažnytinio paveldo muziejuje – įtraukite vaikus į kultūrinį mokymą ir leiskite jiems atrasti naujus pasaulius! 🎨📚

Virtualus turas Bažnytinio paveldo muziejuje: Prisijunkite prie istorijos kelionės

Bažnytinio paveldo muziejus Vilniuje kviečia jus į virtualų 3D turą, kuris atveria duris į šventąją praeitį. Šis turas yra puiki edukacinė platforma moksleiviams, mokytojams, studentams ir visiems besidomintiems sakraliu menu.

Kas jūsų laukia šiame virtualiame ture?

  1. Šv. Mykolo bažnyčios ir vienuolyno ansamblis: Pasinerti į šio renesansinio ansamblio architektūrą ir istoriją. Iš arčiau pažvelgti į bažnytinės auksakalystės, tekstilės, skulptūros bei dailės šedevrus.

  2. Dangaus miestas: Aplankyti ekspoziciją, kuri pristato septyniolika Vilniaus vienuolijų nuo XIV a. iki XVIII a. Čia susitinka pranciškonai, dominikonai, šaričiai ir daugelis kitų. Tai puikus būdas pažinti Vilniaus sakralinį paveldą.

  3. Laikinos parodos: Virtualus turas įamžina ir muziejuje veikiančias laikinas parodas. Šiuo metu galite apžiūrėti keramikės Onos Grigaitės parodą „Dar šiek tiek aukos“ bei restauruotų paveikslų parodą „Pamokslininkai, stebukladariai ir architektas. Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių šventųjų atvaizdai“.

Virtualus turas yra puiki galimybė pažinti šią vertingą kultūrinę erdvę net fiziškai negalintiems asmenims. Prisijunkite prie šios istorijos kelionės ir atraskite Vilniaus sakralinį paveldą! 1 2 🏛️🌐

Apsilankykite čia: Virtualus 3D turas

Rėmėjai: Vilniaus arkivyskupija, Lietuvos kultūros taryba.

lit-en »