Interaktyvus edukacinis ugdymas: Supergalių Komiksiada – įtraukite vaikus į kultūrinį mokymą ir leiskite jiems atrasti naujus pasaulius!

Interaktyvus edukacinis ugdymas: Supergalių Komiksiada

Interaktyvus edukacinis ugdymas: Supergalių Komiksiada

Edukacinis projektas „Komiksiada”, pagrįstas interaktyviomis priemonėmis vaikams ir tėvams, skirtas ugdyti kultūrinį sąmoningumą, gerinti kultūrines ir menines žinias, kūrybiškumą.

Interaktyvus edukacinis ugdymas „Komiksiada“: tai interaktyvių priemonių rinkinys, skirtas vaikams ir tėvams. Šis projektas siekia ugdyti kultūrinį sąmoningumą, gerinti kultūrines ir menines žinias bei skatinti kūrybiškumą. Jis buvo įgyvendintas remiantis Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės finansavimu. Žaidimas yra pagrįstas keturiomis supergalimybėmis: Superatmintimi, Supergreičiu, Superrega ir Superprotu. Personažai šiame žaidime buvo sukurti pagal konkurso „Sukurk Komiksiados superherojų“ laimėtojų piešinius. Tai puikus būdas įtraukti vaikus į kultūrinį mokymą ir leisti jiems atrasti naujus pasaulius! 🎨📚
Norėdami sužinoti daugiau apie Interaktyvus edukacinis ugdymas: Supergalių Komiksiada, galite aplankyti projekto tinklalapį čia.
Daugiau informacijos apie projektą:
manokrastas.lt
kelmeszemaitesvb.lt
joniskis.rvb.lt
svietimonaujienos.lt
siauliai.lt
lit-eng »