Kultūros maršrutai Panevėžio krašte – atraskite objektus ir įdomias vietoves!

Kultūros maršrutai Panevėžio krašte – atraskite unikalius kultūros paveldo objektus ir įdomias vietoves Panevėžio regione!

Kultūros maršrutai Panevėžio krašte – tai unikalus kelionių maršrutas, kuris leidžia pažinti Panevėžio kraštą per kultūros prizmę. Regiono teritorijoje veikia trys palikimo studijų centrai:

  1. Jono ir Adolfo Mekų palikimo studijų centras (priklausantis Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešajai bibliotekai). Šiame centre galima susipažinti su šių menininkų kūryba, jų gyvenimu ir įnašu kultūros paveldo puoselėjimui.
  2. Juozo Miltinio memorialinis butas (priklausantis Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešajai bibliotekai). Šis butas yra atviras visiems norintiems sužinoti daugiau apie šio žymaus kompozitoriaus ir dirigento gyvenimą, kūrybą ir įnašą muzikos srityje.
  3. Juozo ir Alfonso Keliuočių palikimo studijų centras (Nevyriausybinė organizacija, Rokiškis). Šiame centre galima susipažinti su šių dailininkų kūryba, jų gyvenimu ir įnašu meno paveldo puoselėjimui.

Tinklalapyje Kulturoskelias.lt rasite interaktyvų žemėlapį, kuris padės tikslingiau susidaryti maršrutus ir atrasti lankytinus objektus, susijusius su šiais kultūros veikėjais. Tai puiki galimybė atrasti kultūrinį paveldą ir įdomias vietoves Panevėžio regione. Projektu „Penkių kūrėjų kelias“ siekiama šių trijose savivaldybėse esančių centrų veiklą bei lankytinus objektus, susijusius su Jonu ir Adolfu Mekais, Juozu Miltiniu, Juozu ir Alfonsu Keliuočiais, apjungti į vieną visumą.

1 2 3 🚀

Kulturos marsrutai Panevezio kraste
lit-eng »