Audiovizualinė media ir virtualūs turai

Virtualios 3D projekcijos, virtualaus turo arba dar kitaip vadinamos audiovizualinės multimedijos programos dėka pristatysite save inovatyviai ir šiuolaikiškai nuotoliniu (skaitmeniniu) būdu. Priemonė (multimedijos programa), kuri sudarys sąlygas aplankyti jus virtualioje realybėje bet kuriuo metų laiku. Lankytojai gali virtualiai pasivaikščioti po jūsų erdves, gali mėgautis ir būti supažindinti papildomais aprašymais, nuotraukų galerijomis, garso ir vaizdo medžiaga. 

Jūs tapsite lengviau pasiekiami, artimesni plačiajai visuomenei savo siūlomais inovatyviais ir patogiais sprendimais. Virtualus turas lankytojams prieinamas ne tik jūsų tinklalapyje, bet ir visuose kituose informacinėse platformose – tam pakanka tiesiog patalpinti nuorodą.
Mokyklos ir gimnazijos tokia medžiaga naudojasi ir pritaiko rengdami praktines užduotis  mokymo ir mokymosi reikmėms.
3D virtualus turas suteikia galimybę virtualiai aplankyti atskirus sektorius (erdves ir aplinkas), atskleisti laikotarpių ypatumus. 3D virtualios aplinkos kuriamos realistiškai, t. y. jos tiksliai atspindi tikrovėje egzistuojančias erdves ir objektus. Žinoma, galimybė sukurti nebeegzistuojančią arba įsivaizduojamą aplinką/objektą irgi galime. Virtualioje ekskursijoje integruosime ugdomąją ar pagalbinę medžiagą su interaktyviais elementais, kurių dėka lankytojams pateiksime papildomą informacinę medžiagą. Bendradarbiaujame su specialistais, turinčiais patirtį ir reikiamas žinias bei kompetenciją. Sukurti produktai arba suteiktos paslaugos suteikia galimybę lanksčiai taikyti priemones (pvz.: ugdymo procesuose, vykdomų edukacinių užsiėmimų metu). Galimybė naudotis šia medžiaga visoms švietimo institucijoms, užtikrina šiuolaikišką vidinę ir išorinę komunikaciją tarp žmonių bei organizacijų.

OBJEKTAI 360 ir 3D

Paspauskite čia. Judėti ir priartinti vaizdą - naudokitės pele.

ERDVĖS ir APLINKOS 360 ir 3D

LaProvence_img
Paspauskite čia. Judėti ir priartinti vaizdą - naudokitės pele.
lit-en »