Sužinokite daugiau apie 3D Vilnius, kuriamus virtualios realybės turus ir skaitmeninės transformacijos sprendimus

VšĮ „3D Vilnius“, įkurta 2008 m. po sėkmingo dalyvavimo Nacionaliniame verslo plano turnyre su projektu „3D Miestas internete“, yra aktyvi informacinių technologijų srityje. Nors pradinė idėja negavo finansavimo, ji paskatino suburti kvalifikuotų bendraminčių ir partnerių komandą, kuri įsteigė įstaigą, skirtą kaupti žinias, patirtį ir įgyvendinti projektus skaitmeninėje erdvėje.

Šiandien „3D Vilnius“ specializuojasi strateginės skaitmeninės transformacijos sprendimuose, apimančiuose tyrimus, analizę, konsultacijas ir inovatyvių skaitmeninių įrankių pritaikymą įvairiuose projektuose. Mes kuriame virtualios realybės turus, skatiname mokslo, technologijų ir inovacijų diegimą, dalijamės gerąja patirtimi, bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio institucijomis, įstaigomis, organizacijomis ir mokslo institucijomis.

Ypatingą dėmesį skiriame pažintiniams ir edukaciniams projektams, siekdami efektyviai perteikti informaciją ir skatinti aktyvų mokymąsi. Organizuojame šviečiamuosius seminarus, mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus ir tarptautines konferencijas, skirtus informacinių technologijų specialistams. Pasitelkdami pažangias informacines technologijas, kuriame naudingą, aiškų ir lengvai pasiekiamą multimedijos turinį, skirtą plačiajai visuomenei, taip pat praturtiname visuomenės žinias apie Lietuvą, pristatydami žinomas ir lankytinas vietas, kultūros bei istorijos vertybes inovatyviais ir patraukliais būdais.

Mūsų veikla neapsiriboja vien tik produktų kūrimu ir paslaugų teikimu – mes aktyviai mokome kitus kurti įdomų, patrauklų ir dalijamą multimedijos turinį. Siekiame paskatinti žmones dalintis savo turiniu ir prisidėti prie informacijos sklaidos visuomenėje. Be to, vykdome tarptautinius projektus, inovacinius visuomenės vystymo projektus ir patirties pasidalijimo programas.

Mūsų sukurti virtualios realybės turai ir pritaikyti sprendimai yra efektyvūs ir prasmingi žinių sklaidos procese. Mes nuolat stengiamės ne tik atitikti, bet ir pranokti šiuolaikinius technologinius standartus, taip užtikrindami savo patikimumą ir aktyviai prisidėdami prie informacinių technologijų plėtros bei skaitmeninės kultūros formavimo Lietuvoje. 

Ateities perspektyvos virtualios realybės turų naudojime ir skaitmeninėje transformacijoje

Skaitmeninių sprendimų kūrimui ir procesų skaitmeninimui skiriamas vis didesnis dėmesys ir investicijos, ypač Europos Sąjungoje. Šios tendencijos rodo, kad mūsų įstaiga ateityje gali keistis ir plėsti savo veiklos sritis. Rinkoje nuolat atsiranda naujų talentų ir lyderių, kurie gali prisidėti prie mūsų pradėtos iniciatyvos ir suteikti jai naują perspektyvą.

Kviečiame visus, besidominčius skaitmeninės transformacijos galimybėmis, susipažinti su ES investicijų programų kvietimais, kuriuos rasite [nuoroda į ES investicijų programas]. Jei turite idėjų ar projektų, kuriems reikalingi skaitmeniniai sprendimai, nedvejodami kreipkitės į mus – kartu ieškosime ir rasime jums tinkamiausius sprendimus.

Komanda

„3D Vilnius“ komandą sudaro įvairių sričių profesionalai, kurie kartu siekia bendro tikslo – kurti inovatyvius ir prasmingus sprendimus skaitmeninėje erdvėje. Projekto „3D Miestas internete“ idėjos autoriai ir bendraautoriai yra Gerb. Rimvydas Kaikaris (architektas), Dr. Rimvydas Krasauskas (mokslininkas), Gerb. Dalius Čekanavičius (projektuotojas), Gerb. Darius Liutkevičius ir Saulius Balsys. Daugiau apie mūsų draugus ir partnerius galite sužinoti 3D Vilnius interneto svetainėje.

VšĮ „3D Vilnius“ vadovauja direktorius Saulius Balsys, turintis ilgametę patirtį informacinių technologijų ir kultūros paveldo srityse. Jo vadovaujama komanda sėkmingai įgyvendino daugybę projektų, skirtų Lietuvos kultūros ir istorijos paveldo skaitmeninimui ir pristatymui visuomenei.

Tikime, kad bendradarbiavimas yra raktas į sėkmę, atveriantis duris naujiems atradimams ir galimybėms.

lit-eng »